Světové značky, které zastupujeme a distribuujeme

 

Výhradně zastupujeme nebo distribuujeme bezmála 40 světových značek v České republice, vybrané značky zastupujeme také pro Slovensko. Zajišťujeme distribuci, podporu, výrobu reklamních předmětů, jsme velkoobchodním dodavatelem. Díky zkušenostem a bohaté historii patříme mezi špičku v B2B v dané kategorii zboží (nože, kuchyňské potřeby, zahrada, gril, …)

Alt Text

Victorinox

Companion for live

Společnost Victorinox má přes 1 000 zaměstnanců a je tak největším zaměstnavatelem kantonu Schwyz a zároveň největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě. V Ibachu se každý den vyrobí až 34 000 „švýcarských důstojnických nožů“ (100 různých modelů), 38 000 jiných kusů kapesního náčiní (300 modelů) a také 30 000 nožů do domácností, kuchyní či pro výkon nejrůznějších povolání. Devadesát procent výroby se vyváží do více než 100 zemí.

Alt Text

Wüsthof

Made in Solingen

Jedna z největších nožířských firem na světě Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen vyrábějící bezkonkurenční kuchyňské nože byla založena roku 1814 a do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Mezi širokou nabídkou nožů najdete také bohatý sortiment nůžek a štipek na nehty.

Alt Text

Böker

Manufactur Solingen

Nožířská společnost Böker ze Solingenu je známa po celém světě jako výrobce a dodavatel bezkonkurenční škály čepelí a rukojetí. Je největším výrobcem sportovních nožů, taktických nožů a sběratelských nožů v Evropě s tradicí od roku 1869.

 

Alt Text

cadac

Live the braai life

Firma CADAC vznikla v roce 1948 v Johannesburgu a zpočátku se zaměřovala na výrobky využívající LPG. Postupem doby se z ní stala jedna z vedoucích společností na trhu s výrobky určenými k vaření, svícení a topení pomocí LPG. V roce 1995 rozšířila svoje aktivity z pouhého využívání LPG na pohodlí v přírodě a dnes patří mezi špičku ve výrobě grilů. Na trh v české a Slovenské republice vstoupil Cadac prostřednictvím výhradního zastoupení společností RÖSLER Praha v roce 2006.

Alt Text

cookking

Pasion for cooking

Společnost AR-MET s.c. má již 27 let zkušeností s výrobou produktů pro dům a zahradu. Její výrobky lze nalézt v zemích jako je Německo, Nizozemsko, Spojené království a nyní i Česká republika. Nabízené produkty jsou vysoce kvalitní, vyrobené pouze z těch nejlepších materiálů. Do sortimentu patří například přenosná ohniště COOKKING nebo zásobníky na krbové dřevo WINTERFIRE. Všechny materiály jsou odolné vysokým teplotám. Každý produkt má jedinečný a zajímavý vzhled.

Alt Text
Alt Text

kambukka

Your bottle for life

Kambukka je belgická značka, která navrhuje moderní nápojová řešení pro lidi na cestách, termohrnky, láhve na vodu a dětské láhve. Umožňuje příjemný zážitek z pití s patentovanými inteligentními funkcemi produktu.  Design, který je 100% nepropustný a láhve, které se díky funkci Snapclean® velmi snadno čistí. Láhve Kambukka podporují aktivní životní styl a osobnost, jsou snadné na používání i pro děti.

guzzini

Designed to be used

Italská společnost Guzzini se během více jak stoleté historie proslavila mnoha inovativními návrhy jak ve zpracování a použití různých netradičních materiálů, povrchové úpravě, tak i v designu. Za tím vším stojí neustálá snaha o dosažení ideální kombinace praktičnosti a estetické přitažlivosti, kvality každodenního života a dopadu na životní prostředí. Z toho vychází i motto společnosti: „navrženo k použití (a opakovanému použití)“. Sortiment společnosti nabízí předměty pro každodenní využití jak v domácnosti – vaření, stolování, servírování, bytové doplňky — tak i mimo domov, vše praktické, spolehlivé, snadno použitelné, ale zároveň nápadité a cenově dostupné.

Další značky, které zastupujeme

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

VYBRANÉ ZNAČKY, KTERÉ DISTRIBUUJEME

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text