ZNAČKY V OBLASTI

Reise

Alt Text

KIPLING

Světová módní značka působí ve více než 80 zemích světa.  V Antverpách vznikají designová cestovní zavazadla, školní tašky, pracovní tašky, batohy, peněženky, pouzdra a další doplňky. Díky speciálnímu materiálu crinkled nylon jsou výrobky Kiplingu lehké, odolné a cenově přívětivé.

Alt Text

VICTORINOX

Cestovní zavazadla, tašky, batohy, pouzdra a peněženky s elegancí a vysokou funkčností. Victorinox patří mezi globální společnosti se šesti kategoriemi výrobků: armádní nože, profesionální nože a nože na domácí použití, hodinky, cestovní vybavení, oblečení a parfémy. Všechny výrobky splňují nejvyšší standardy a bez ohledu na místo výroby si stále udržují vysokou kvalitu.

Alt Text

BRIC'S

Bric’s jsou nadčasová zavazadla, cestovní tašky a batohy pro nejnáročnější cestovatele. Italská značka, která přes expanzi do celého světa zůstává rodinnou firmou, se pyšní kvalitním zpracování, moderním designem, funkčností a elegancí.

Alt Text

KAMBUKKA

KAMBUKKA ist eine Belgische Marke deren Entwürfe den Leuten helfen unterwegs nicht durstig zu bleiben. Ihr Sortiment umfasst Reisebecher, Wasserflaschen und Kinder-Gefäße. Ihre patentierten Produkte haben clevere Eigenschaften, die Trinken zu einer angenehmen Erfahrung machen. Jedes Produkt ist 100 Prozent wasserdicht und die Snapclean-Funktion macht es leicht zu reinigen. Kambukka-Flaschen unterstützen einen aktiven Lebensstil und sind gleichermaßen benutzerfreundlich für Erwachsene und Kinder.

Alt Text

WENGER

V roce 2005 se Wenger stal součástí společnosti Victorinox, ale i nadále si zachovává svůj styl. Dnes se soustřeďuje na rozvoj outdoorového příslušenství, cestovního vybavení, pracovních tašky, tašek a obalů na notebooky a batohů. Celý sortiment Wenger se vyznačuje vysokou kvalitou, precizním zpracováním, jednoduchým ale důmyslným designem a vysokou funkčností.

Značky, které zastupujeme a distribuujeme