Brand Manager

Brand/Marketing manager je zodpovědný za svěřené značky. Má na starosti sledování aktuálních trendů, vývoje na trhu a na základě zjištěných informací navrhuje nové výrobky a marketingové strategie.

Popis pozice:

  • Jednání a komunikace s vybranými dodavateli (českými  a zahraničními)
  • Sledování aktuálních trendů a vývoj trhu
  • Spolupráce při výběru výrobků
  • Zpracování dat a cenotvorba jednotlivých výrobků
  • Zajišťování a příprava podkladů pro prezentaci výrobků obchodnímu oddělení
  • Příprava produktových podkladů pro marketingové kampaně
  • Spolupráce na nastavování B2B a B2C marketingu
  • Samostatné plánování a vyhodnocování jednotlivých aktivit
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
  • Znalost MS Office (především Excel)
  • Analytické myšlení
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, pečlivost, preciznost
  • Výhodou – praxe na podobné pozici, znalost NJ, znalost SW Byznys, znalost Google Analytics

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Masáže
  • Zaměstnanecký nákup

Nástup možný ihned.

Rádi vás přivítáme v týmu profesionálů firmy Rösler Praha, spol. s.r.o. Pošlete nám Váš životopis s motivačním dopisem na e-mail: iveta.lancova@rosler.cz. Těšíme se na Vás.