Product manager pro světové značky

Popis pozice:

Product manager je zodpovědný za svěřené značky. Má na starosti sledování aktuálních trendů, vývoje na trhu a na základě zjištěných informací navrhuje nové výrobky a marketingové strategie.

Konkrétní činnosti a zodpovědnosti

  • Jedná a komunikuje s vybranými dodavateli
  • Sleduje aktuální trendy a vývoj trhu
  • Spolupracuje při výběru výrobků
  • Zpracovává data a cenotvorbu jednotlivých výrobků
  • Zajišťuje a připravuje podklady pro prezentaci výrobků obchodnímu oddělení a odběratelům
  • Připravuje produktové podklady pro marketingové kampaně
  • Spolupracuje s ostatními odděleními firmy
  • Dle potřeby se zúčastňuje zahraničních a tuzemských schůzek s dodavateli a odběrateli svěřených značek
  • Připravuje a zpracovává objednávky svěřeného sortimentu
  • Objednává zboží a následně kontroluje příjem objednaného zboží sortimentu.

Požadavky

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost MS Office (především Excel)
  • Analytické myšlení
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, pečlivost, preciznost
  • Výhodou – praxe na podobné pozici, znalost NJ, znalost SW Byznys

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Masáže
  • Zaměstnanecký nákup

Nástup možný ihned.

Rádi vás přivítáme v týmu profesionálů firmy Rösler Praha, spol. s.r.o. Pošlete nám Váš životopis s motivačním dopisem na e-mail: iveta.lancova@rosler.cz. Těšíme se na Vás.