ZNAČKY V OBLASTI

Travelling

Alt Text

KIPLING

Světová módní značka působí ve více než 80 zemích světa.  V Antverpách vznikají designová cestovní zavazadla, školní tašky, pracovní tašky, batohy, peněženky, pouzdra a další doplňky. Díky speciálnímu materiálu crinkled nylon jsou výrobky Kiplingu lehké, odolné a cenově přívětivé.

Alt Text

VICTORINOX

Cestovní zavazadla, tašky, batohy, pouzdra a peněženky s elegancí a vysokou funkčností. Victorinox patří mezi globální společnosti se šesti kategoriemi výrobků: armádní nože, profesionální nože a nože na domácí použití, hodinky, cestovní vybavení, oblečení a parfémy. Všechny výrobky splňují nejvyšší standardy a bez ohledu na místo výroby si stále udržují vysokou kvalitu.

Alt Text

BRIC'S

Bric’s jsou nadčasová zavazadla, cestovní tašky a batohy pro nejnáročnější cestovatele. Italská značka, která přes expanzi do celého světa zůstává rodinnou firmou, se pyšní kvalitním zpracování, moderním designem, funkčností a elegancí.

Alt Text

KAMBUKKA

Kambukka is a Belgian brand, whose designs help people stay hydrated while on the road. Their products include travel mugs, water bottles and bottles for children. Their patented products have clever features that make drinking a pleasant experience.  Each product is 100 percent watertight and the Snapclean® function makes them easy to clean. Kamabukka’s bottles support an active lifestyle and are equally user friendly for adults as for children.

Alt Text

WENGER

V roce 2005 se Wenger stal součástí společnosti Victorinox, ale i nadále si zachovává svůj styl. Dnes se soustřeďuje na rozvoj outdoorového příslušenství, cestovního vybavení, pracovních tašky, tašek a obalů na notebooky a batohů. Celý sortiment Wenger se vyznačuje vysokou kvalitou, precizním zpracováním, jednoduchým ale důmyslným designem a vysokou funkčností.

Značky, které zastupujeme a distribuujeme