Key account manager

Je zodpovědný za prodej svěřeného sortimentu zboží VO, MO, reklamním agenturám i koncovým zákazníkům a prostřednictvím Marketplace.

Popis pozice

  • Jedná a komunikuje s odběrateli (sortiment, ceny, obchodní podmínky, doprava).
  • Vyhledává nové příležitosti prodeje formou Marketplace / Dropshipping, nastavuje podmínky, procesuje a řídí implementaci nového partnera, řídí a pečuje o nové a stávající partnery Marketplace
  • Vyhledává nové odběratele sám i ve spolupráci s obchodními zástupci a ostatními zaměstnanci obchodního oddělení.
  • Připravuje a sestavuje speciální nabídky pro konkrétní zákazníky (stávající i nové).
  • Před sezónou jedná s klíčovými zákazníky – listing, obchodní podmínky, ceny, akce, podpora zákazníků.
  • Operativně jedná s klíčovými zákazníky – vratky zboží, nedodávky zboží, akce, penále, reklamace.
  • Informuje vedení firmy o plnění plánu obratu a o stavu na trhu – o konkurenci, stávajících zákaznících, prodeji zboží, nedostatkovém zboží, možnostech trhu, potencionálních zákaznících…
  • Spolupracuje na digitalizaci firmy, hlavně CRM.
  • Přijímá a zpracovává objednávky od odběratelů. Vystavuje odběratelům faktury a sleduje jejich platební morálku a řeší případné pohledávky po splatnosti.
  • Úzce spolupracuje s ostatními zaměstnanci firmy.

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe na podobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Flexibilita
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní a kreativní přístup k řešení pracovních úkolů
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Masáže
  • Zaměstnanecký nákup

Nástup možný ihned.

Rádi vás přivítáme v týmu profesionálů firmy Rösler Praha, spol. s r.o. Pošlete nám Váš životopis s motivačním dopisem na e-mail: iveta.lancova@rosler.cz. Těšíme se na Vás.