Prodejce grilů

Prodej zboží ve firemních prodejnách / vzorkovnách. Zajištění zásobování a řádného stavu firemních prodejen/vzorkoven. Zajištění servisu a kompletace zboží – nového i reklamovaného. Zajištění zákaznického servisu příchozím zákazníkům – vydávání zboží z e-shopů.

Popis pozice

  • Zajišťuje prodej zboží ve firemních prodejnách / vzorkovnách, vystavuje příslušné daňové doklady a přijímá platby za toto zboží v hotovosti i přes platební terminál.
  • Zajišťuje přípravu, kompletaci a opravy grilů ve firmě i u zákazníků.
  • Administrativně i technicky zajišťuje veškeré akce konané mimo sídlo firmy či skladu – tzn. veletrhy, výstavy, promo akce.
  • Ukládá, skladuje a vydává zboží. Přejímá zboží v sídle firmy, provádí jeho kontrolu a kontroluje i dokumenty, které zboží doprovázejí. V případě potřeby převáží zboží ze skladu do sídla nebo ze sídla do skladu.
  • Vydává zboží objednané na firemních e-shopech a přijímá platby za toto zboží v hotovosti i přes platební terminál.
  • Vede a zodpovídá za pokladnu – svěřenou hotovost.
  • Plánuje a vyhodnocuje prodeje.
  • Spolupracuje při výběru zboží.
  • Udržuje svěřené prostory a skladované zboží v řádném stavu, dbá na čistotu a funkčnost zboží i prostoru. Průběžně doplňuje zboží.
  • Účastní se všech inventur dle příslušných směrnic a pokynů.

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační schopnosti
  • Pečlivost
  • Uživatelská znalost práce na PC, MS Office
  • Aktivní a kreativní přístup k řešení pracovních úkolů

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Masáže
  • Zaměstnanecký nákup

Nástup možný ihned.

Rádi vás přivítáme v týmu profesionálů firmy Rösler Praha, spol. s r.o. Pošlete nám Váš životopis s motivačním dopisem na e-mail: iveta.lancova@rosler.cz. Těšíme se na Vás.