Skladník/technik příjmu

Popis pozice:

Podílí se na provozu skladu, aby byly efektivně zabezpečeny všechny činnosti – příjem, skladování, třídění, evidence, balení, nakládka a expedice výrobků.

Konkrétní činnosti a zodpovědnosti

  • Vykonává standardní práci skladníka.
  • Přejímá zboží, provádí jeho kontrolu a kontroluje dokumenty, které zboží doprovázejí.
  • Ukládá, skladuje a vydává zboží.
  • Připravuje skladové zboží k expedici, včetně dokumentů, které zboží doprovází.
  • Udržuje skladované zboží v řádném stavu, dbá na čistotu a funkčnost zboží.
  • Účastní se všech inventur dle příslušných směrnic a pokynů.
  • Dodržuje zásady bezpečnosti práce a protipožární ochrany.
  • Používá zařízení pro čtení dokladů
  • Používá mechanizační prostředky k přepravě zboží dle potřeby. Dbá na efektivní použití svěřené manipulační techniky a dalšího firemního majetku.

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení
  • Praxe ve skladu vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B vítán

Ostatní požadavky

  • Organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Aktivní a kreativní přístup k řešení pracovních úkolů

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné
  • Masáže
  • Zaměstnanecký nákup
  • Ochranné oblečení a obuv

Nástup možný ihned.

Rádi vás přivítáme v týmu profesionálů firmy Rösler Praha, spol. s.r.o. Pošlete nám Váš životopis na e-mail: iveta.lancova@rosler.cz. Těšíme se na Vás.