Reklamní/dárkové předměty

Hledáte originální dárkový/reklamní předmět prémiové kvality? Vyzkoušejte švýcarské a německé kvalitní nože či belgické (termo)lahve, stylové peněženky, zavazadla a mnoho dalšího.

Alt Text

Od nápadu po realizaci

Moderní technologie

Tampónový, digitální a 3D tisk, laser čepele nože, horká ražba, rytí, Metal Inlay – využíváme nejmodernější techniky.

Péče a pomoc

Od prvního kontaktu budete komunikovat s jedním člověkem. Pomůžeme s grafickými podklady i výběrem vhodného nože/lahve.

Od loga po 3D efekt

Logo, text, obrázky, 3D haptický design. Stačí si vybrat produkt, vyřešit podklady a máte dárek, který si každý zapamatuje.

O vše se postaráme

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Rádi poradíme s výběrem produktů a postaráme se o veškeré grafické práce.

Kapesní i kuchyňské nože s vaším brandem

Jako výhradní zástupce švýcarské značky Victorinox pro ČR víme o nožích vše. Pomůžeme s výběrem dokonalého kapesního nebo kuchyňského nože , s ideální velikostí i barevností. Pro umístění vašeho loga nebo názvu firmy můžete využít z mnoha variant zpracování (laserový tisk, gravírování, 3D tisk,...). Vybírat můžete také z produktů světových značek Wüsthof a Böker.

Termolahve v dokonalé sladěném balení

Termolahve i termohrnky belgické značky Kambukka umíme potisknout vaším logem nebo textem. Vybírat můžete z nejrůznějších velikostí a barevných variant. K dokonalému dárku pak patří i dokonalé balení. Krabičku na lahev umíme dodat v designu vaší firmy.

Alt Text

Bezpečné moderní peněženky s vaším logem

Klasické peněženky nebo novinky s vloženým hliníkovým pouzdrem pro bezpečné uložení karet od značky. Nejen to od značky Secrid dokážeme potisknout vaším logem nebo textem.

Alt Text

Cestovní zavazadla nesoucí vaše jméno

Vybrané cestovní zavazadla světových značek Bric´s nebo Victorinox mohou nyní brázdit svět i s vaším logem nebo názvem firmy. Ideální reklamní dárek pro manažery, kteří jsou neustále na cestách.

Alt Text

Rádi vám pomůžeme s perfektním reprezentativním dárkem, který bude odrážet kvalitu vaší firmy. Těšíme se na spolupráci.

Michaela Vimrová
Key account manager
michaela.vimrova@rosler.cz
+420 602 180 836