ZNAČKY V OBLASTI

Domov-kuchyň

Alt Text

VICTORINOX

Švýcarská společnost Victorinox je největším výrobcem nožů v Evropě. V Ibachu se každý den vyrobí až 34 000 „švýcarských důstojnických nožů“, 38 000 jiných kusů kapesního náčiní a také 30 000 nožů do domácností či pro výkon nejrůznějších povolání. Victorinox však nejsou jen kapesní nože. Pyšnit se může vysokou kvalitou cestovních zavazadel, kuchyňských nožů či parfémů. Ve svém odvětví má Victorinox, díky švýcarské preciznosti a kvalitě, výsostní postavení.

Alt Text

WÜSTHOF

Jedna z největších nožířských firem na světě Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen vyrábějící bezkonkurenční kuchyňské nože byla založena roku 1814 a do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Absolutní špička mezi kovanými kuchyňskými noži pro amatérské i profesionální kuchaře. Velká nabídka příslušenství, bloky na nože, brousky, ocílky, brusné kameny a mnoho dalšího.

Alt Text

GUZZINI

Elegance a životní styl, ladnost nejen v servírování a skladování široké škály potravin. Italská firma Guzzini má bezmála stoletou tradici a patří mezi věhlasné designérské špičky. Její výrobky vynikají praktičností i krásou v 85 zemích po celém světě. Společnost se specializuje na nové plastové materiály, kombinaci moderního akrylátu s klasickým sklem, porcelánem, ocelí, dřevem aj. Svůj domov si tak můžete zútulnit lahvemi na vodu, elegantními hrníčky, džbány či karafami. Mezi oblíbené patří také french press a jiné doplňky pro kvalitní kávu.

Alt Text

COLE&MASON

Cole&Mason navrhuje a vyvíjí kuchyňské pomocníky ze svého sídla v Anglii přes 60 let. Inovace a design na vysoké úrovni jsou v srdci společnosti od roku 1919, kdy firma uvedla na trh první akrylový mlýnek. Cole&Mason nabízí výrobky pro každou práci v kuchyni, od vaření až po servírování a konzumaci – profesionálně zpracované mlýnky na koření, mlýnky na sůl i pepř, hmoždíře i samozavlažovací květináče na bylinky.

Alt Text

CONTINENTA

Mladá a moderní německá značka funguje od roku 1977. Continenta vyrábí ve spolupráci s renomovanými designéry kvalitní kuchyňské doplňky. Využívá především tvrdých dřev, keramiky a nerezové oceli.  V nabídce tak můžete najít velké množství kuchyňských krájecích desek, podnosů, misky na ovoce i zeleninu, bloky na nože a další produkty, které zmodernizují každý domov.

Alt Text

RISOLI

Italská společnost Risoli funguje od roku 1965 a specializuje se na výrobu těch nejkvalitnějších pánví. Veškeré produkty jsou vyrobeny výhradně technologií litého hliníku s nepřilnavostí, kterou zaručují kvalitní normované povrchy Teflon Classic, Teflon Select, Teflon Platinum a TITANIUM. Grilovací pánve, pánve na palačinky nebo wok pánve jsou jen malým výčtem ze širokého sortimentu. V nabídce firmy jsou neméně kvalitní hrnce, poklice a další pomocníci do kuchyně.

Alt Text

SILAMPOS

Portugalský výrobce vysoce kvalitního nádobí z nerezové oceli. Společnost byla založena v roce 1951. Použité materiály a technologie zpracování dodávají výrobkům takovou kvalitu, že Silampos poskytuje doživotní záruku na materiálové a výrobní vady. Vybírat můžete mezi nerezovými pánvemi, hrnci nebo designově dokonalými konvicemi na vodu.

Alt Text

BIALETTI

Společnost Bialetti symbolizuje od roku 1950 malý muž s knírkem, který se stal ikonou této značky. Italská firma se specializuje na výrobu perfektních moka kávovarů pro čerstvou a voňavou kávu a její produkty jsou pro svoji kvalitu vyhledávány po celém světě. Dnes značka Bialetti nabízí kávovary hliníkové i nerezové, nechybí ani další potřebná příslušenství.

Alt Text

WEIS

Německá společnost Karl Weis u. Cie. GmbH byla založena už v roce 1903. Weis vyrábí vysoce kvalitní nerezové kuchyňské potřeby pro profesionály i hobby kuchaře. Nechybí struhadla, tácy a mísy, vše pro přípravu a servírování kávy i čaje, potřeby na přípravu masa, dózy na potraviny a další.

Alt Text

SNIPS

Snips je italská značka, která se však pro svoji kvalitu a způsob výroby stala oblíbenou po celém světě. Firma vyrábí nejrůznější dózy a boxy na potraviny i lahve na vodu. Na plastových výrobcích nebo na obalech můžete najít označení 0 % BPA – což značí nepřítomnost bisfenolu A. Společnost si zakládá na bezpečnosti, designu a praktičnosti.

Alt Text

SISTEMA

Kvalitní bezpečné boxy na potraviny a lahve na pití – to je novozélandská světová značka Sistema, která vyváží své výrobky do 80 zemí a má přes miliony zákazníků. Designové zpracování, kvalitní materiály, dlouhodobá životnost.

Alt Text

TRAMONTINA

Tramontina prodává své výrobky ve 120 zemích světa. Grilovací příslušenství včetně kvalitních BBQ nožů, příborů, grilovacích obraceček, kleští a dalšího grilovacího nářadí. Kvalitní zpracování, design a praktičnost.

Značky, které zastupujeme a distribuujeme