ZNAČKY V OBLASTI

Outdoor

Alt Text

VICTORINOX

Švýcarská společnost Victorinox je největším výrobcem nožů v Evropě. V Ibachu se každý den vyrobí až 34 000 „švýcarských důstojnických nožů“, 38 000 jiných kusů kapesního náčiní a také 30 000 nožů do domácností či pro výkon nejrůznějších povolání. Victorinox však nejsou jen kapesní nože. Pyšnit se může vysokou kvalitou cestovních zavazadel, kuchyňských nožů či parfémů. Ve svém odvětví má Victorinox, díky švýcarské preciznosti a kvalitě, výsostní postavení.

Alt Text

BÖKER

Společnost Böker z německého Solingenu je známá po celém světě jako výrobce a dodavatel široké škály nožů, čepelí a rukojetí. Její začátky sahají až do roku 1869. Je největším výrobcem sportovních i taktických nožů a sběratelských nožů v Evropě. Nejvyhledávanější je pro svoji produkci nožů s pevnou čepelí pro lovecké, sportovní, vojenské i hobby využití.

Alt Text

CADAC

Firma CADAC vznikla v roce 1948 v Johannesburgu a postupem doby se z ní stala jedna z vedoucích společností na trhu s výrobky ke grilování. Specializuje se na plynové grily pro přípravu všech druhů jídel. Vyrábí také velké množství příslušenství, jako například obaly na gril, grilovací rošty a desky nebo pečící kameny.

Alt Text

KAMBUKKA

Kambukka je belgická značka, která navrhuje moderní nápojová řešení pro domov i cestování, termohrnky na kávu nebo čaj, lahve na vodu a dětské lahve. Umožňuje příjemný zážitek z pití s patentovaným universálním víkem, které vyhovuje každé lahvi a příležitosti. Díky funkci Snapclean® se lahve velmi snadno čistí. Kambukka podporuje aktivní životní styl a osobnost, jsou snadné na používání i pro ty nejmenší.

Alt Text

GIO STYLE

Giostyle, to je široká škála výrobků určených k chlazení a uchování potravin a nápojů zejména při cestování, rekreaci a pobytu mimo domov. Produkty dlouholetého tradičního italského výrobce se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, vysokou funkčností a moderním designem. Nechybí chladící boxy a tašky, chladící vložky i outdoor příslušenství.

Značky, které zastupujeme a distribuujeme